Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Collare Rosary Накит Сетови Злото Очи Крстот Синџир Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Свети Бенедикт Медал Хривнија Ѓердан Поставува S215

Collare Rosary Накит Сетови Злото Очи Крстот Синџир Златна Боја Од Не ' Рѓосувачки Челик Свети Бенедикт Медал Хривнија Ѓердан Поставува S215

DEN 480.00
DEN 959.04
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на проверете повеќе rosary накит :
Жените Накит Поставите Бохемија Злото Очи Крстот Поврзани Синџир жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Ѓердан Хривнија Жените Накит S2111 жените накит поставите Бохемија Злото Очи Крстот Поврзани Синџир жените ѓердан хривнија сет
Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 ѓердан,1 нараквица,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Ако сакате да купите натпревар накит,ве молиме проверете ја следат сликата :
Добредојдовте на проверете повеќе зло очи накит :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Дестинација
Бесплатен Превозот Политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Русија Федерација
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.
*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време. Ви благодариме за разбирањето.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии.Вашата поддршка ќе биде навистина ценети. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина. Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
S215
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 ѓердан+1 хривнија
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Collare
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Крстот
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата