Madrry Легури на Метал Глеѓ Цвет Накит Сетови Златна Боја Pendant Ѓердан Обетки Прстен Boucles d'oreilles Anneaux Жените Партија

Madrry Легури на Метал Глеѓ Цвет Накит Сетови Златна Боја Pendant Ѓердан Обетки Прстен Boucles d'oreilles Anneaux Жените Партија

DEN 912.00
 

Това е достапна
Износ


Виолетова+18k Злато позлатен
Црвена+8k Злато позлатен

Повеќе информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Метални Легури
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки+Ring
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
2233303806
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
Madrry
Синџири тип:
Линк Синџири
боја:
Црвена,Зелена,Виолетова,18k злато позлатен
Повод:
на церемонијата,партија,рутински
Безбедност Стандард :
CE
Earing Тип:
Пирсинг,Студ
специјалност:
boucle d'oreille, schmuck
Клучни зборови:
колиер жените,гроздобер накит,sistemade ла joyeria,
Продажба Начин:
многу подари на големо трговија на големо
Стил:
Романтични

Најдобрите понуди во категоријата