Ѓердан и Хривнија Накит Сетови 316l не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир на Хеви Метал и Панк нерѓосувачки челик jewerly

Ѓердан и Хривнија Накит Сетови 316l не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир на Хеви Метал и Панк нерѓосувачки челик jewerly

DEN 622.00
DEN 748.80
 

Това е достапна
Износ

Ви благодариме за секој вредни клиенти! Wecome на нашата продавница! Ние сме manufactuer, само да се произведуваат Високо Квалитетни производи. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите услуга. Ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да се направи најголемиот дел или мешани цел! ! 1) Сите должина прирачник за мерење, грешки опсег е 0,1 см-0.5 cm. ве молиме да се разбере. Производи снимање погодени од временските услови, светлина и други фактори, ќе произведува хроматските аберации, не може да се избегне, не квалитет проблем. 2) Мешана серија е на располагање, оставете ја вашата порака. 3) ни Покаже вашиот 5 ѕвезда повратни информации и бесплатен дар испрати со вашиот нов поредок. 4) Тоа не е премногу рано ѕвезда размислување за денот на Вљубените идеи! Ѓердан и Хривнија Накит Сетови 316l не ' Рѓосувачки Челик Мажите Синџир на Хеви Метал и Панк нерѓосувачки челик jewerly неколку накит сетови неколку накит сетови мода нараквици трговија на големо нерѓосувачки челик jewlery трговија на големо нерѓосувачки челик синџири црна накит синџир скршено срце накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
не ' рѓосувачки челик накит сетови
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Пол:
Мажите,Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Daisiny

Најдобрите понуди во категоријата