Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JEROLLIN Мода Жените Свадба Накит Сетови Кристал Ѓердан Обетки Поставите Булчински Партија Накит Додатоци паун мода и стил

JEROLLIN Мода Жените Свадба Накит Сетови Кристал Ѓердан Обетки Поставите Булчински Партија Накит Додатоци паун мода и стил

DEN 577.00
DEN 678.72
 

Това е достапна
Износ


Нови Пристигнување Накит Синџир На Модни Рачно Изработени Топла Буци Ѓердан
Опис
Ве молиме Имајте во предвид : Сите тежини и димензии се приближната Количина : 1 сет Ѓердан : 500-400 мм или 19.69-15.75 инчен Pendant : 70-150 мм или 2.76-5.91 инчен Обетки : 50*30 mm или 1.97*1.81 инчен ( големи) Тежина : 195 грама
Ве молиме имајте во предвид : Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединечен мониторинг,и не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.ве молиме да се разбере тоа.
SJ221770
SJ221780
SJ221790
SJ221800
SJ221810
SJ221820
SJ221830
Превозот Информации :
Пакет : 1. Сите накит ќе биде внимателно.
2. спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. 3. Секој објект со opp пакување. Спецификација : ^ Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! ^ Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Политика на враќање 1, Ние наплата или размена ако објектот е оштетени или изгубени. 2, ве Молиме контактирајте со нас пред да ја врати стоката.
Повратни информации 1, Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезда за нас. Ние ќе го прават истото за вас. 2, ве Молиме да не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас. Ние мора да помогне да се реши проблемот.немојте да се грижите за тоа.
САД$ 10.50 /парче
САД$ 10.50 /парче
САД$ 16.40 /парче
САД$ 9.83 /парче
САД$ 9.83 /парче
САД$ 6.12 /парче
САД$ 6.12 /парче
САД$ 5.25 /парче

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
JEROLLIN
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SJ221770
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан, 1 Пар Обетки
Обликотшема:
Геометриски
is_customized:
No
Метали Тип:
Легура
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата