Giemi Жените Накит Сетови Додатоци Вистински 925 Sterling Silver Кубни Циркон Мачка Писе Ѓердан Pendant+Leverback Обетки Топла

Giemi Жените Накит Сетови Додатоци Вистински 925 Sterling Silver Кубни Циркон Мачка Писе Ѓердан Pendant+Leverback Обетки Топла

DEN 180.00
DEN 339.84
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Giemi
Број На Модел На:
S10301
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата