Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Луксузна Секси Метал Леопард Накит Сетови Мода дива Геометриски Облик Претерани Јака Обетки Ѓердани За Жените Нови Ла MaxZa

Луксузна Секси Метал Леопард Накит Сетови Мода дива Геометриски Облик Претерани Јака Обетки Ѓердани За Жените Нови Ла MaxZa

DEN 341.00
DEN 524.64
 

Това е достапна
Износ


❁ Добра Сестри" ❁
Моден Накит бренд име Ла Max Za . 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Објектот Треска e : CH328ab Материјал : Цинк Легура, Смола
Тежина:63.5 g Големина : како слика Количина : 1 BUC / пакет Боја : како на сликата Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, дневна, итн Забелешка : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, благодарение 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 4. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме! 5. Пакетот вклучува : 1pc x Накит Сет

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Ла MaxZa
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Пар обетки и ѓердан
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
CH328ab
Местото на Оригиналот:
Кина
Повод:
свадба / партија / Дневно / Office / Подарок
боја:
како Слика
превозот:
Превозот во Светот
Мин. цел:
Не Мин Цел Барање
Цел Процес На Времето:
Испорака во рок од 48 часа
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас
Предности:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Подароци За:
Син & Ќерка,Татко & Мајка,Љубовник
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни

Најдобрите понуди во категоријата