Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нова Мода трговија на Големо 50pcs Organza Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Накит Кеси Пошта Црвено 30x40cm

Нова Мода трговија на Големо 50pcs Organza Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Накит Кеси Пошта Црвено 30x40cm

DEN 797.00
DEN 906.24
 

Това е достапна
Износ


Опис
Објектот Количина
50 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 363
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црвена Боја
Објектот Околу Големина
30x40 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Нова Мода трговија на Големо 50pcs Organza Свадба Партија Корист Подарок Бонбони Накит Кеси Пошта Црвено 30x40cm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
30cm
Објектот Должина:
40cm
Објектот Тежина:
6.0g
Објектот Ширина:
30cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
40cm
Број На Модел На:
Organza Торба 363
Големина на:
30x40cm
боја:
црвена боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата