Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трговија на големо Бело Organza Торба 11x16cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Перница 500pcs/многу

Трговија на големо Бело Organza Торба 11x16cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Перница 500pcs/многу

DEN 1596.00
DEN 1812.96
 

Това е достапна
Износ


Опис
Објектот Количина
500 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 382
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Белата Боја
Објектот App0ox Големина
11x16 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо Бело Organza Торба 11x16cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Перница 500pcs/многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
11cm
Објектот Должина:
16cm
Објектот Тежина:
1.0g
Објектот Ширина:
11cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
16cm
Број На Модел На:
Organza Торба 382
Големина на:
11x16cm
боја:
Белата боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата