Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Памук исполнет Патент Складирање Торба Свила Накит Торбичка Tassel Ткаенина Мобилен телефон Пошта Purses Алка Ѓердан Trinket Пакување

Памук исполнет Патент Складирање Торба Свила Накит Торбичка Tassel Ткаенина Мобилен телефон Пошта Purses Алка Ѓердан Trinket Пакување

DEN 9120.00
 

Това е достапна
Износ


Топло Потсетник
1. Режимот на транспорт
Бесплатни EMS, време : 8 - 15 дена.
Бесплатни кина пост воздух, време : 25 - 60 дена.
2. На дезени и бои се мешаат превозот, треба само една боја , ве молиме испратете ни порака.
Материјали : свила Brocade, поставата : свила
димензии : 16 x 12 cm
Боја : многу боја
пакување : Индивидуални пластична амбалажа
Политика на враќање, Ако Стоката имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.
Користете Само малку zipping може да се олесни убава и пристојност, за голем број на подароци, iphone ,бонбони, накит, жад, прстени, ѓердани, обетки, бамбус јаглен и други подарок пакување употреба. Исто така, може да се рециклира, може да се нарекува еколошки производи!
Карактеристики
Овој производ е направен од свила за шиење,нежен, мали, убави, со многу силни Кинески вкус Патот.
За продавачот
Ние сме свила преработка и маркетинг на традиционалната Кинеска култура занаетчиски претпријатија Свила производи вклучуваат :
1. Подарок Перница
2. Чевли кеси
3. Накит, кутии, вреќи
4. Паричникот чанта
5. Чанти
6. Козметички кеси
7. Мобилен телефон кеси
8. Камерата случај кеси
9. Silks Огледало
10. Кармин кутија
11. перници Маска
11. Влечки
12. Стакло Увеселителен парк, placemat
13. складирање Бонбони кутии
14. шише вино покрие кеси
13. Табела тркачи маса крпа
14. Лаптоп компјутер торба
15. Децата свила облека , капи
16. мажите Марами жените Шамија
17. мажите вратоврска, Sleepwear
18. Извезена Handkerchief
19. Бизнис картичка Кутија Дневник лаптоп
Занаети од традиционалната Кинеска култура Директориум
1. Silks Изработката Кукли
2. Занает мажите Фанови жените Фан
3. Метален Клуч синџири Серија : Пекинг Опера Маска панда Антички Облека итн.
4. Насликани Дрвени Чешли Серија : Мобилен Телефон ремени& Шарм, Копче синџир Чешли, итн
5. Кадифен Панда Серија клучни прстен, мобилен телефон ремени& Шарм , Влечки, Ракавици, итн
6. Пекинг Опера Маска маски
7. Cloisonne Накит
8. Кина јазол автомобил виси
9.Cloisonne Топката Пен
10. Пивско Шише настроената
11. Стапчиња за јадење
12. Хартија-сечење, Фенер
13. Врежан lacquerware Занаети
14. Ткаенина Занаети
Итн итн.
На секои две недели со нови производи додаден во нашиот каталог
од 2000 година, до сега, веќе има Десет години, богатство од продажбата на искуство, е заштита на вашиот шопинг, не само со висок квалитет и цена е многу прифатлива. Сите видови слики, од ист вид со слики. Ве молиме да се увери дека ги купите.

Повеќе информации

боја:
Црна, Зелена, Црвена, Сива, Сина, Жолта, Виолетова, Кафена, Мулти, Црвена Роза
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
16cm
Објектот Тежина:
28g
Објектот Ширина:
12cm
Производ Карактеристики:
памук исполнет
Број На Модел На:
големи

Најдобрите понуди во категоријата