Трговија на големо 100pcs/многу Дрвја Дизајн Сива Памучна Кеси 10x14cm Мали Свадба Лен Подарок Торба Симпатична Шарм Накит Пакување Кеси Торбичка

Трговија на големо 100pcs/многу Дрвја Дизајн Сива Памучна Кеси 10x14cm Мали Свадба Лен Подарок Торба Симпатична Шарм Накит Пакување Кеси Торбичка

DEN 1478.00
DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ


Опис
Објектот Количина
100 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Памук Торба 067
Објектот Материјали
Памук
Главната Боја
Шарени Дезени
Објектот Appox Големина
10x14 cm
Објектот Форма
Правоаголна Форма
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит Шарм Хривнија Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Памук, Лен Мали Муслин Памук Подарок Drawstring Кеси 10x14cm Ѓердан Нараквици Алка Накит Свадба Партија Корист на Носителите на

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
8.0g
Број На Модел На:
Памук Торба 067
Објектот Дијаметар:
11cm
Производ Карактеристики:
Мал Подарок Торба Накит Пакување Кеси
Материјал:
Памук
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Ширина:
10cm
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Висина:
14cm
Големина:
10x14cm (3.93x5.51)
боја:
Бела Дрвја Дизајн Сива
Материјал:
Памук
Користат за:
Накит Шарм Хривнија Подарок Пакет Екранот
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
торба стил:
Мала Памучна Вреќа Шарм Хривнија Накит Пакување Кеси

Најдобрите понуди во категоријата