Трговија на големо Organza Торба 17x23cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Кеси,Розова,200pcs/многу

Трговија на големо Organza Торба 17x23cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Кеси,Розова,200pcs/многу

DEN 1149.00
DEN 1306.08
 

Това е достапна
Износ


Опис
Објектот Количина
200 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 506
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Розова Боја
Објектот Appox Големина
17x23 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо Organza Торба 17x23cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво Подарок Кеси,Розова,200pcs/многу

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
17cm
Објектот Должина:
23cm
Објектот Тежина:
2.3g
Објектот Ширина:
17cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
23cm
Број На Модел На:
Organza Торба 506
Големина на:
17x23cm
боја:
Розова Боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата