Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трговија на големо 500pcs Висок Квалитет 15x20cm Големи Organza Торба Топла Розова Боја Свадба Подарок Бонбони Чанти Накит Пакет Торбичка

Трговија на големо 500pcs Висок Квалитет 15x20cm Големи Organza Торба Топла Розова Боја Свадба Подарок Бонбони Чанти Накит Пакет Торбичка

DEN 2205.00
DEN 2506.08
 

Това е достапна
Износ


Опис
Објектот Количина
500 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 497
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Жешка Розова Боја
Објектот Appox Големина
15x20 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо 500pcs Висок Квалитет 15x20cm Големи Organza Торба Топла Розова Боја Свадба Подарок Бонбони Чанти Накит Пакет Торбичка

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Должина:
20cm
Објектот Тежина:
1.8g
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
20cm
Број На Модел На:
Organza Торба 497
Големина на:
15x20cm
боја:
Жешка розова боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата