Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трговија на големо 50pcs Висок Квалитет 30x40cm Големи Organza Торба Виолетова Боја Свадба Подарок Бонбони Чанти Накит Пакет Торбичка

Трговија на големо 50pcs Висок Квалитет 30x40cm Големи Organza Торба Виолетова Боја Свадба Подарок Бонбони Чанти Накит Пакет Торбичка

DEN 797.00
DEN 906.24
 

Това е достапна
Износ


Опис
Објектот Количина
50 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 370
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Виолетова Боја
Објектот Околу Големина
30x40 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо 50pcs Висок Квалитет 30x40cm Големи Organza Торба Виолетова Боја Свадба Подарок Бонбони Чанти Накит Пакет Торбичка

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
30cm
Објектот Должина:
40cm
Објектот Тежина:
6.0g
Објектот Ширина:
30cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
40cm
Број На Модел На:
Organza Торба 370
Големина на:
30x40cm
боја:
Виолетова Боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата