Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трговија на големо 50pcs/многу Drawable Жолта Големи Organza Кеси 30x40cm Корист Свадба на Божиќ Подарок Торба Накит Пакување Кеси& Пошта

Трговија на големо 50pcs/многу Drawable Жолта Големи Organza Кеси 30x40cm Корист Свадба на Божиќ Подарок Торба Накит Пакување Кеси& Пошта

DEN 797.00
DEN 906.24
 

Това е достапна
Износ


Опис
Објектот Количина
50 КОМПЈУТЕРИ /многу
Точка Бр.
Organza Торба 359
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Жолта Боја
Објектот Околу Големина
30x40 cm
Објектот Форма
Обликот
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Накит За Подарок Пакување
Добредојдовте Во Мојата Продавница
Трговија на големо 50pcs/многу Drawable Жолта Големи Organza Кеси 30x40cm Корист Свадба на Божиќ Подарок Торба Накит Пакување Кеси& Пошта

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
30cm
Објектот Должина:
40cm
Објектот Тежина:
6.0g
Објектот Ширина:
30cm
Производ Карактеристики:
Gitf Пакување
Објектот Висина:
40cm
Број На Модел На:
Organza Торба 359
Големина на:
30x40cm
боја:
Жолта Боја
Материјал:
organza
Користат за:
Накит За Подарок Пакет
Обичај Цел:
прифатете
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата