Нови KS0057 рачно изработени Сина Цвет кристал snap копчиња Нерѓосувачки копчиња 20MM одговара snap нараквици накит шарм

Нови KS0057 рачно изработени Сина Цвет кристал snap копчиња Нерѓосувачки копчиња 20MM одговара snap нараквици накит шарм

DEN 36.00
DEN 38.40
 

Това е достапна
Износ


Дијаметар : 20 MM
Облик : Тркалезна
Материјал : Кристал & Легура
Knob : Околу 5.5 мм
Количина : 1pcs
Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања
Добредојдовте на Godbless U продавница!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~7days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Дали имате минимум за бесплатен превозот од DHL?
О : за Повеќе од $200 ние ќе бесплатен превозот со DHL или други express!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : цел износ помалку од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално трае 20-40 дена за сад и Европа, 30~60 дена во други земји.
повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail/epacket нормално трае 15-20 дена за сад и Европа, 20~40 дена во други земји.
(ПС : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не следење на информации,така се повеќе од $5 е подобро )
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена.
Ви благодариме за вашето сите 5 ѕвезди повратни информации

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.8cm
Објектот Дијаметар:
2.0cm
Бренд Име:
MODESTLE M
Објектот Ширина:
2.0cm
Материјал:
Глина
Објектот Тежина:
5g
Објектот Должина:
2.0cm
Производ Карактеристики:
Круг
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките

Најдобрите понуди во категоријата