Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Железен Крст Rolo Синџир, Доведе Слободни и Никел Слободни, Антички Бронзена Боја, Дојде На Ролна, Големина: Синџир: околу 3мм во пречник, 1mm

Железен Крст Rolo Синџир, Доведе Слободни и Никел Слободни, Антички Бронзена Боја, Дојде На Ролна, Големина: Синџир: околу 3мм во пречник, 1mm

DEN 337.00
DEN 461.28
 

Това е достапна
Износ


Железен Крст Rolo Синџир, Unwelded, Доведе Слободни и Никел Слободни, Антички Бронзена Боја
Големина : Синџир : околу 3мм во пречник, 1mm дебели
Синџирите се дојде на ролна, а сликата во тек е за повикување само, вистинската големина на ролна варира од различен синџири.

Повеќе информации

Материјал:
Метал
Број На Модел На:
X-CH-S068-AB-FF
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
станот круг
Објектот Тежина:
0.144g
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Метална боја:
античкиот бронза
Стил:
Unwelded
Заврши:
Доведе Слободни & Никел Слободни
Синџир Стил:
Крстот Синџири
единица:
10m
Материјал:
Железо

Најдобрите понуди во категоријата