10pcs Мешана Боја 1mm Нерѓосувачки Челик Хривнија Жица Кабелот За DIY Занает Накит Должина 9inch 23cm

10pcs Мешана Боја 1mm Нерѓосувачки Челик Хривнија Жица Кабелот За DIY Занает Накит Должина 9inch 23cm

DEN 86.00
DEN 100.80
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте во мојата продавница
Висок Квалитет на Кина 10pcs Мешана Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Жица Кабелот За DIY Занает Накит
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА ,
ако не ,пратката ќе биде испратена назад .
Опис
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Реден Број : 1 0pcs/н т
големина : 9inch(прибл 23cm должина)-одговара за хривнија
Затворач големина : 4mm
Боја : изберете боја ви се допаѓа
За должина,Ние може да се направи кориснички, но минималното количество е 500pcs, ве молиме контактирајте со нас да побарате понуда пред да го купите !
Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
Драги Пријатели, Затоа што на фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!ви благодариме за разбирањето!
Другите наши Кристал монистра,ве молиме проверете ја оваа Слика :
Вашето задоволство е наша извршување
Ние ја презема сета одговорност за овој оглас
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Ве молиме прочитајте ги следат информации,ова е важно!
♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
плаќање & превозот
Начин На Плаќање :
1. Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
2. Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка или преку .
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци.
Превозот :
1. Ние ќе брод предмети во рок од 2 до 5 работни дена по приемот расчисти исплата.
2. Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во.
3. На item(s) Обично 7 до 80 дена пристигнување време на Светот.
4. Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Нашите Пакување
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 25 дена.
Повратни информации :
1. Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу. Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2. Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!
Имаат добар ден
Висок Квалитет на Кина Продажната Цена 10pcs Мешана Боја Нерѓосувачки Челик Хривнија Жица Кабелот За DIY Занает Накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Жица
Објектот Дијаметар:
9inch
Објектот Должина:
9inch
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Тежина:
1.6g
Објектот Ширина:
0.1cm
Производ Карактеристики:
Нерѓосувачки Челик Хривнија Жица Кабелот
Број На Модел На:
Жица Кабелот Накит 001
Предмет Тип:
Накит Наоѓање На Жица Кабелот
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Големина на:
9inch (прибл 23cm)
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
ОДГОВАРА ЗА:
Jewerly,Нараквица, DIY
боја:
црвена ,бела,црна,зелена,розова,жолта,виолетова и сл.
Е Прилагодена:
yes(минимум количество се 500pcs)
користат за:
хривнија

Најдобрите понуди во категоријата