Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
25мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу k04032

25мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу k04032

DEN 235.68
 

Това е достапна
Износ


25мм Мешан Стил Круг Стакло Cabochon Купола Накит Наоѓање Камео Pendant Settings 20pcs/многу k04032
Материјал : Стакло
Големина : 25mm
Количина : 20pcs/многу Напомена : слики од оваа точка на нашата веб страница се само за референца да ви кажам дека тие се во мешани бои и/или мешан модел. Сепак, боите или шема, ние се добие од фабриката може да се разликува во секое време. Само да не контактирате за ако имате посебни барања на бојата или моделот и ние ќе се обидеме ако ние може да ги добиете за да се исполнат вашите барања.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Тежина:
6g
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Број На Модел На:
k04032
Големина:
25mm
Производ Карактеристики:
стакло cabochon
Бренд Име:
Onebeading
Материјал:
Стакло
Материјал:
Стакло
Големина на:
25mm
Количина:
20pcs/многу
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата