Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лажни Една Казна Десет Круг Топката & Прстен (Марко 925) 925 Фунта Сребрен Накит Earring Иглички Накит Наоди

Лажни Една Казна Десет Круг Топката & Прстен (Марко 925) 925 Фунта Сребрен Накит Earring Иглички Накит Наоди

DEN 549.00
DEN 623.52
 

Това е достапна
Износ


Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или e Pacekt; Над $150 цел биле испратени преку Fed EX/DHL,ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција,ќе испрати парцела преку Fed EX/DHL( освен за далечински земји,јас ќе ве контактираме,plz проверете порака ).
"Лажни Една Казна Десет" За овој производ !!!
Залог 92.5% фунта сребро, намалување на производ, тоа е за сите фунта сребро !!!
во другите продавници, пишува "925 sterling silver" во насловот,
се продава многу ниска цена, тоа не е вистински 92.5% фунта сребро,
тоа е обложено 925 сребрен на лицето , но тоа, исто така, марка "925" на производот,
тоа е лажен и прекршување на законот,
бидејќи знаете фунта среброто е за $1.5/g за трошоците на материјалот.
големина на & MOQ
3ММ - 9 Парови ( вклучуваат 925 sterling silver 9 пара уво грб ) / МНОГУ
4 MM -6 Парови ( вклучуваат 925 sterling silver 6 парови уво грб ) / МНОГУ
5 MM -4 Парови ( вклучуваат 925 sterling silver 4 пара уво грб ) / МНОГУ
6 MM -3 Парови ( вклучуваат 925 sterling silver 3 пара уво грб ) / МНОГУ

Повеќе информации

Големина:
3mm 9 pairs, 4mm 6 pairs, 5mm 4 pairs, 6mm 3 pairs
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
0.6cm
Објектот Должина:
1.3cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Дијаметар:
0.6cm
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Тежина:
1g
Производ Карактеристики:
925 Sterling silver
Број На Модел На:
2926
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
925 Sterling silver
Пакување:
OPP вреќа
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата