Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1mm Нерѓосувачки Челик Жица Ѓердан Кабелот за DIY Накит Одлуки со Месинг Завртка Затворач 17.5 ,10 Насоки/многу

1mm Нерѓосувачки Челик Жица Ѓердан Кабелот за DIY Накит Одлуки со Месинг Завртка Затворач 17.5 ,10 Насоки/многу

DEN 198.00
DEN 264.00
 

Това е достапна
Износ


Нерѓосувачки Челик Жица Ѓердан Кабелот DIY Накит Одлуки, со Месинг Завртка Затворач, Црна
Големина : за 17.5" долго, 1mm дебели.
Нејзиниот едноставен дизајн претставува моден стил. Можете да натпревар други garniture да string заедно која стане крајниот производ.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
17.5inch
Број На Модел На:
X-TWIR-R003-24
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
31g
Производ Карактеристики:
станот круг
боја:
Црна
Употреба:
ѓердан одлуки
жица големина:
1mm
ѓердан големина:
Принцезата(17~19)
единица:
10Strands
Материјал:
Челик
Големина:
about 17.5 long, 1mm thick

Најдобрите понуди во категоријата