Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DoreenBeads Бакар Оригиналната Боја на Уво Жица Куки Earring Наоди Unplated 12mm x 3мм( 1/8), Post/ Жица Димензии: (20 колосек),10 Компјутери

DoreenBeads Бакар Оригиналната Боја на Уво Жица Куки Earring Наоди Unplated 12mm x 3мм( 1/8), Post/ Жица Димензии: (20 колосек),10 Компјутери

DEN 82.00
DEN 102.72
 

Това е достапна
Износ


MOQ е 5$
Цел≥10 Испрати Регистрирани Воздух Mail
Цел
- Контактирате Со Високо-Квалитетни Производи и Конкурентна Цена, имаме многу нарачки за да испратите секојдневно. Па понекогаш не сме во можност да ви одговори во времето. Ве молиме помогнете себе си во шопинг! Ако имате било какви прашања, ве молиме Оставете порака за Цел или Трговија со Датот. Ние ќе се обидеме потрудиме да одговори во рок од 24 часа(во работни денови).
- Превозот ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е ТОЧНО пред да плаќаат! Секоја промена на адресата или други информации, ве молиме контактирајте ПРЕД ние брод на вашиот парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот. Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и лоши временски услови. Ве молиме да бидете Трпеливи!
- Плаќање Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер, Western Union, Qiwi Паричник, Веб Пари, Boleto, итн. Плаќање од страна на Зачувам е безбедно. Продавачот не може да се добие исплата пред да ја потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации ве Молиме 5 Ѕвезди повратни информации за нас и ако ви се допаѓа нашите производи и услуги.
Ако ви се исполнат на секој проблем, Pls контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Лошо повратните информации ќе се скрши нашите срца : (
- По Услуга Ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен / погрешен количина /погрешен опис / изгубени или било која друга ситуација,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Повеќе информации

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
DoreenBeads
Број На Модел На:
B0100105
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Производ Карактеристики:
Куките
Објектот Тежина:
2g

Најдобрите понуди во категоријата