1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Геометриски Сложувалка Форма Смола Калапи За DIY Intersperse ги Красат Изработка на Калапи

1pcs УВ Смола Накит Течни Силиконски Калап Геометриски Сложувалка Форма Смола Калапи За DIY Intersperse ги Красат Изработка на Калапи

DEN 137.00
DEN 152.16
 

Това е достапна
Износ

торба
Материјал : Силикон
Количина : 1pcs
Состојба : 100% Сосема Нов

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
MIZUKAGAMI
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
MJ
Објектот Тежина:
85g

Најдобрите понуди во категоријата