Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 парчиња Мозаик Срце Љубов Силиконски Калап Смола Занает DIY Мувла Алатки за Накит Pendant Шарм Ѓердан Одлуки Украсување

2 парчиња Мозаик Срце Љубов Силиконски Калап Смола Занает DIY Мувла Алатки за Накит Pendant Шарм Ѓердан Одлуки Украсување

DEN 77.28
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Опсег на температура : -40~230 C Невкусна, не-токсични, отпорни на прашина, трајни, не се продре Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould, добар ефект на формирање Големина : како што сликите покажуваат Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика во Боја по случаен избор

Повеќе информации

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Бренд Име:
двојно еден
Објектот Тежина:
42g
Накит Алатки & Опрема Тип:
Калапи
Материјал:
Силикони
Производ Карактеристики:
DIY Мувла Алатки за Изработка на Накит
Обликот:
загатка срце
боја:
случаен

Најдобрите понуди во категоријата