H. 265 CCTV Систем РОЕ NVR колекции 4ch 4MP водоотпорен IP камера HI3516D OV4698 untra ниско осветлување onvif куршум отворено камера

H. 265 CCTV Систем РОЕ NVR колекции 4ch 4MP водоотпорен IP камера HI3516D OV4698 untra ниско осветлување onvif куршум отворено камера

DEN 14347.00
DEN 20496.00
 

Това е достапна
Износ


Данок&Должност Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето земјата , но ние не покривање на сите даночни & должност. Купувачите треба да се плати за данок & должност откако го наплатува од страна на купувачот царината, Ако е потребно, ние ќе ги обезбеди поврзани со датотеки за да им помогне на царинење.
Далечински Такса Ако вашата адреса е дефинирана како далечински област од Fedex /DHL, ќе треба да плаќаат екстра $40 далечински превозот надомест.Или можете да изберете и други превозот начин или ни даде нова друга адреса која не е далечинскиот.Оддалечена област се провери преку линкот : http : //raslist.dhl.com/jsp/first.jsp
***Хард Диск е Опција***
Пакет Се Вклучени :
*4pcs H. 265 4 MP водоотпорен IP Камера
*1pcs 4 CH 4 K 4 MP РОЕ NVR
*1pcs адаптер за РОЕ NVR
*1pcs глувчето
*2 парчиња 15 МИЛИОНИ Lan Кабел
*2 парчиња 30 M Lan Кабел
*1pcs HDMI Кабел(Дар)
*2 парчиња Предупредување Налепница(Дар)
***HDD е опционално***
РОЕ Предност
Plug and play,не се потребни екстра енергетски кабли или адаптери или да се префрлиш
Напредни H. 265 Видео Компресија
Х. 265 ( HEVC) двојки на кодирање ефикасност во споредба со својот претходник, Х. 264. Ова значи
H. 265 видео заштедува околу 50% од малку го оценувате во ист квалитет на кодирање.
HD Видео 4 MP
Види сè јасно
Следи Денот и Ноќта
Ултра ниска осветленост,добар ден и ноќ визија
Движење откривање и e-mail alert
Smart репродукција
Лесно лоцирајте го видеото што би сакал да ја репродукцијата.Спаси многу време
Лесно Поврзување
Далечински пристап во секое време секаде
Поддршка далечински пристап преку Windows КОМПЈУТЕР,i Phone,Android мобилен.
H. 265 4 MP РОЕ NVR Снимач
Напојување : 48 V DC
Видео Компресија : H. 265/H. 264 Сите Поддршка
Кодирај капацитет : 8 CH 1080 P или 4 CH 5 MP/4 MP/4 K
Видео Излез : HDMI, VGA
Мрежен Интерфејс : RJ45
Снимање на Сцени : Прирачник/Motion/Распоред/P2 P Далечински Видите
Хард Диск (HDD) : 1*SATA порта (поддршка до 4 TB)
P2 P Далечинско Гледање : Поддршка за i OS, Android
Поддршка за повеќе јазици,како што се : руски, англиски, италијански,шпански, француски, итн
NVR max поддршка 4 K екранот
NVR Видео режим на внесување
H. 265 4 MP Водоотпорен РОЕ Камера
Камера Сензор : HI3516 D+OV4698
Резолуција : 4 MP
Мин осветлување : 0.01 Лукс@(F1.2,AGC НА), 0.001 Лукс со IR
Редукција на шум : Поддршка 2 D/3 D
Дигитални WDR : Поддршка
Ултра ниска осветленост
Леќи на камерата : 3.6 мм Леќа
Број на IR Led диоди : 3pcs IR LED Низа
Интерфејс за Комуникација : 1pcs RJ45 10 M/100 себе адаптивни Ethernet интерфејс
Секоја Камера вклучуваат Водоотпорен Конекција и Навртки
Камерата заграда може да се прилагоди за различни употреба на животната средина
Испорака
1.Нормално, ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 1-3 работни дена по вашата исплата е потврдена од страна Aliexpress.
2.Ве молиме проверете дали стоката е во добра состојба и да се пријавите пред испорака човек го остава.Ако најдете производот е изгубена или оштетена на начин. Ве молиме да земете во фото и нека испорака мажи потврдуваат тоа. Потоа ние ќе ви помогнат нека шпедиција компензира вас.
Гаранција
1. Сите производи ќе бидат внимателно тестирање пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во една година и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.
3. Ако не сте задоволни со производот, ве Молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви обезбеди задоволување на решение.
Повратни Информации&Оценка
Ние ги цениме вашите повратни информации многу.

Повеќе информации

Изгради-во HDD:
Никој, 1T
Бренд Име:
hiseeu
Број На Модел На:
POEKIT-4HB624/1T
Должина на кабел:
30m
КОМПЈУТЕРИ на Камера:
4pcs
ТВ систем:
NTSC,PAL
Резолуција:
4MP
видео влез:
Канал 4
рое nvr:
4CH 4MP РОЕ NVR
Видео излез:
VGA/HDMI
тип на камера:
Метал водоотпорен IP камера
Леќи На Камерата:
3.6 mm
аларм систем:
Движење откривање/e-mail Alert
Мобилен Далечински:
iPhone,Andorid мобилен
Адаптер приклучок тип:
ЕУ/AU/US/велика БРИТАНИЈА за опција
Јазик:
Поддршка за повеќе јазици
Видео Компресија:
H. 265

Најдобрите понуди во категоријата