висок квалитет на 1 компјутер За Хонда, CR-V CRV 2012 2013 2014 Explorer Автомобил Задната Врата се Справи со Сад 1pcs ABS

висок квалитет на 1 компјутер За Хонда, CR-V CRV 2012 2013 2014 Explorer Автомобил Задната Врата се Справи со Сад 1pcs ABS

DEN 710.40
 

Това е достапна
Износ


За Хонда, CR-V CRV 2012 2013 2014 Нова Задна Врата задната врата на Врата се Справи со Сад Покрие Слободен Пад Превозот
Објектот спецификите
• Автомобил Производител : Хонда
• Бренд Име : нова
• Автомобил Модел : Хонда, CR-V
• Модел Година : 2012-2014
• Име на модел : 2014 година НОВИ
• Надворешни Тестирање и Сертификација : ISO9000
• Item Тежина : 215 g
• Материјал Тип : Висок Степен на Triple Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед
• Посебни Карактеристики : Додава заштита од мали вдлабнатини и гребнатини
• is_customized : Да
• Предмет Тип : Хром Стил
• Автомобил Модел : Хонда, CR-V 2012-2014
Опис На Производот
Нов Заден Подигање на Вратата задната врата се Справи Купот на Сад Покрие Намали за Хонда, CR-V CRV 2012 2013 2014
Производот : Нови Задните Подигање на Вратата задната врата се Справи Купот на Сад Покрие Намали за Хонда, CR-V CRV 2012-2014
Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед
Компатибилност :
Автомобил Модел :
Хонда CR-V 2012-2014
Пакетот Вклучува :
1 Buc Купот На Сад
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Хром Маска
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.
Пакување Детали
• Одделение Тип : парче
• Пакет Тежина : 0.210 kg (0.46 lb.)
• Пакет Големина : 24cm x 12cm x 5cm (9.45 во x 4.72 во x 1.97 во)

Повеќе информации

Име На Модел:
SZCSL-BTWMLSGR30
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
20cm
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
200g
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
/
Модел Година:
2016 година
Автомобил модел:
за Хонда, CR-V
Автомобил Производител:
Хонда
Земја/Регион на Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
/
Производителот Дел Број:
/
Другиот Дел Број:
/
Тип На Објект:
Рачки На Вратите

Најдобрите понуди во категоријата