Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1Pc Мото Велосипед Автомобил Флексибилни Клип На Воздухот Пневматик Гуми Чак Inflator Црево Алатка Пад на превозот

1Pc Мото Велосипед Автомобил Флексибилни Клип На Воздухот Пневматик Гуми Чак Inflator Црево Алатка Пад на превозот

DEN 89.00
DEN 105.12
 

Това е достапна
Износ

Материјал : цинк легура + гума Боја : Црна Опис Должина : 37cm Завртка тема : 1/4"(дијаметар е 12.5 mm) Погодни за Автомобилски гуми притисок метар цевка фитинг и гумени пневматски устата заеднички. Експлозија-доказ, rustproof, отпорен на притисок. Квалитетот цевка со авто-заклучување чак. Количина : 1 PC
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот вклучува : 1 x Авто-заклучување Чак Автомобил Гума Воздух Inflator Гумени Црева

Повеќе информации

Бренд Име:
QILEJVS
Материјал Тип:
Цинк легура + гума
Тип На Објект:
Пумпи

Најдобрите понуди во категоријата