Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Автомобил Преносни anual Рака Св Пумпа Црево Трансфер Пумпа Нафта Гас Течни Syphon

Автомобил Преносни anual Рака Св Пумпа Црево Трансфер Пумпа Нафта Гас Течни Syphon

DEN 72.00
DEN 92.64
 

Това е достапна
Износ

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Ова упатство св пумпа се користи за пренос на вода, масло или на други течности брзо и лесно. Сосема нов врвен квалитет прирачник св пумпа Лесен-за-работите со користење на големи топката тип св Има бела воздушен вентил на врвот за да се спречи протокот на течност Трансфери гориво од kerosene сад да грејач брзо и безбедно Може да се користи за отстранување на водата од затнати тоне, waterbeds, скршени се мијат машини, брод и базен опфаќа Топката тип св пумпа за лесно ракување Топката Боја : Црвена Св Тешко Цевка Должина : 40cm (приближно) Гориво Додатен Мека Цевка Должина : 52cm (приближно) Материјал : ПП + PE + ЕВА
Пакетот вклучува :
прирачник св пумпа x 1

Повеќе информации

Име На Модел:
TD2682
Објектот Тежина:
44g
Материјал Тип:
PP + PE + ЕВА
Тип На Објект:
Пумпи

Најдобрите понуди во категоријата