Cobbler Легенда Година Нови женски Чанти Рамо Вистинска Кожа Торба Супериорен Cowhide Кожна Женска Торба Жените Чанта #1204101

Cobbler Легенда Година Нови женски Чанти Рамо Вистинска Кожа Торба Супериорен Cowhide Кожна Женска Торба Жените Чанта 1204101

DEN 4357.00
DEN 8544.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Големина:
23cm x 36cm x 8cm
Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Повод:
Партија
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Дама
Број На Модел На:
1204101-1
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Школка
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
cobbler легенда
Декорација:
Занитвам
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
логото:
Врежана логото
Обликот:
Дама
Големина:
23cm(H) x 36cm(W) x 8cm(D)
боја:
multicolor

Најдобрите понуди во категоријата