X-Онлајн топла продажба жените чанта женски големи tote дама едноставна голем шопинг торба

X-Онлајн топла продажба жените чанта женски големи tote дама едноставна голем шопинг торба

DEN 763.20
 

Това е достапна
Износ

X-Онлајн топла продажба жените чанта женски големи tote дама едноставна голем шопинг торба

Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Надворешноста:
Тиња Џеб
Големина:
(30cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Затворање Тип:
ОТВОРЕТЕ
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Главен Материјал:
PU
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Големина:
42*20*14cm

Најдобрите понуди во категоријата