KULUOSIDI Познатиот Бренд Модни Луксузни Жените Кожни Чанти Шупливи Од Обичните Tote Торба New String Рамо Кеси За Млади Девојки

KULUOSIDI Познатиот Бренд Модни Луксузни Жените Кожни Чанти Шупливи Од Обичните Tote Торба New String Рамо Кеси За Млади Девојки

DEN 770.00
DEN 1572.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Декорација:
Шупливи Надвор
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Платно
Обликот:
кофа
Затворање Тип:
string
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Бренд Име:
KULUOSIDI
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Шаблон Тип:
Шупливи Надвор
Број На Модел На:
602024171121
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Totes
Надворешноста:
Никој
Шупливи Надвор Дами Рака Кеси :
Моден Врвот Се Справи Со Торба

Најдобрите понуди во категоријата