Новата A+ Генерички BCM94360CS BCM94360CSAX BCM4360 BT+WLAN Картичка Модул за Лаптоп A1398 A1502 653-0029

Новата A+ Генерички BCM94360CS BCM94360CSAX BCM4360 BT+WLAN Картичка Модул за Лаптоп A1398 A1502 653-0029

DEN 815.52
 

Това е достапна
Износ


BCM94360 CS BCM94360 CSAX BCM4360 BT+WLAN Картичка Модул за Apple Лаптоп
Бренд : Широк*Com
Модел : A1398 A1502 653-0029
Bios-от Се : *pple Верзија
Уред Класа : 802.11 ac Сини Заб 4.0
Интерфејс : Модул
Состојба : Нова Неискористени
Гаранција : Doa 30days.
Превозот и Delvery >>> Испорака метод : Воздухопловната / USPS (испорака како што е подолу) ; EMS (5-10days) Fedex, DHL, ТНТ, UPS-от (3-5days) ; Воздух или Море bluk превозот (Ф. К. Б) Пакет ќе бидат безбедно спакувани за превозот во светот . Купувачот потврди (понуда) адреса & ТЕЛ по цел објект. Превозот цената не вклучува никакви увозни давачки или Даноци. Ако царинскиот ќе ја испита & задоцнување од неколку дена.
Економски / Standard international shipping испорака листа : го Оценувате % (точка пристигна)

Повеќе информации

Интерфејс Тип:
NGFF
Преносот Го Оценувате:
1300Mbps
Број На Модел На:
BCM94360CS
Примена:
Лаптоп
Вид:
Внатрешна
Wi-Fi Поддржани Фреквенција:
2.4 G
Применливи Тип На Мрежа:
Брз Етернет
Безжичен Протокол:
802.11 n
Адаптер Приклучок:
pci-x
Бренд Име:
WDXUN
Брзина На Пренос:
1200 Mbps
Lan Пренос Го Оценувате:
1000M Ethernet
Тип:
Безжичната
Производи Статус:
Акции

Најдобрите понуди во категоријата