USB LCD Екран 16G Поддршка Флеш ТФ Player MP3 Музика Игра FM Радио Мини Сино

USB LCD Екран 16G Поддршка Флеш ТФ Player MP3 Музика Игра FM Радио Мини Сино

DEN 240.00
DEN 273.12
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
Тоа не е погоден за windows 7 и погоре
100% сосема нов и висок квалитет
High Speed USB Трансфер на Податоци
Поддржува FM Радио Функција
Игра функции : нормално, повтори, А-Б реприза, реприза време, реприза јаз
LCD HD екран
Поддржани Аудио Формати : mp3
Поддршка до 16 GB ТФ-картичка (Сеќавања не се вклучени)
Specifictions :
Музички формати : MP3, WMA, WAV
Клеточни типови : Литиум батерија (батерија)
меморија : Поддршка 2 GB до 16 GB
Време во мирување : 8 часа
Вметнете КАРТОНИ : НЕМА
Говорници : НИКОЈ
звук : НИКОЈ
FM : Поддршка
Големина : прибл.8.9cmx2.2cmx1.5cm/3.5"x0.86"x0.59"
Големината на екранот : 1.1"
Боја : Како на Сликата покажува
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ NOTE : Само MP3 Плеер Само,Не е Вклучена Слушалка,USB Кабел!
Packge Се Вклучени :
1 x MP3 Плеер
(Детали пакет не е вклучена)

Повеќе информации

Меморија Големина:
Други
Број На Модел На:
L638-D
Бренд Име:
RUIZU
Балансиран Од:
No
Димензии (WxHxD):
прибл.8.9cmx2.2cmx1.5cm/3.5x0.86x0.59
Функција:
FM Радио
Поддржува EBook Читање:
No
Пакет:
No
Аудио Формат Поддршка:
WAV,WMA,MP3
Bluetooth:
No
WIFI:
No
Батеријата Спецификација:
Литиум Батерија
Екранот:
Yes
Чување Тип:
Флеш Меморија
Signal Noise Ratio:
≥89dB
Операцијата На Владата:
Допрете Тон
Големина На Екранот:
1.8 инчи
Поддржува Снимање Функција:
No
Поддржува FM:
No
DAC:
USB Музика MP3 Плеер
Тело Материјал:
Пластични
Има Говорници или не:
Yes
Траење На Батеријата:
< 10 часа
DSP:
USB Музика MP3 Плеер
Стил:
Mp3
Надворешна Меморија:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата