Амортизацијата гума блок на CFMOTO CF188 ATV QUAD делови, дел Бр 0180-013202

Амортизацијата гума блок на CFMOTO CF188 ATV QUAD делови, дел Бр 0180-013202

DEN 720.00
 

Това е достапна
Износ


тука ние се нудат на Амортизацијата гума блок на CFMOTO CF500
делови број 0180-013202 од оригиналниот производител.
вие ќе добиете Амортизацијата гума блок ист како оној што го гледаме во мојата продавница.
повеќе информации,pls контакт со мене како што е подолу контакт манири

Повеќе информации

Зафатнина (ml):
500
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ЕЕЗ
Бренд Име:
Fengmoto
Специјални Функции:
Амортизацијата гума блок
Име На Модел:
CF500 CF188
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
15cm
Тип На Објект:
Мотори
Материјал Тип:
Гума
Име На Модел:
CFMOTO

Најдобрите понуди во категоријата