Tensioning плоча собранието на CFMOTO CF188 CF500ATV ЧЕТИРИ делови, дел Бр 0180-023300

Tensioning плоча собранието на CFMOTO CF188 CF500ATV ЧЕТИРИ делови, дел Бр 0180-023300

DEN 864.00
 

Това е достапна
Износ


овде ние ви нудиме Tensioning плоча собранието на CFMOTO CF500
делови број 0180-023300 од оригиналниот производител.
вие ќе добиете Tensioning плоча собранието ист како оној што го гледаме во мојата продавница.
повеќе информации,pls контакт со мене како што е подолу контакт манири

Повеќе информации

Зафатнина (ml):
500
Објектот Висина:
3cm
Специјални Функции:
Tensioning плоча собрание
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ЕЕЗ
Бренд Име:
Fengmoto
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
CF500 CF188
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Материјал Тип:
Метал
Објектот Должина:
15cm
Тип На Објект:
Мотори
Име На Модел:
CFMOTO/CF188

Најдобрите понуди во категоријата