Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AHL 9.48 mm Вентил на Вредноста Shims Вентил Подлога Shims Hotcam За KAWASAKI KFX450R KFX450 KFX 450R 450 Миење Комплет Мотоцикл

AHL 9.48 mm Вентил на Вредноста Shims Вентил Подлога Shims Hotcam За KAWASAKI KFX450R KFX450 KFX 450R 450 Миење Комплет Мотоцикл

DEN 1292.00
DEN 1435.20
 

Това е достапна
Износ


Внимание : Со цел да се избегнат одлуки проблеми за вас ,ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор.искрени честитки до сите купувачот.
Висок Квалитет 9.48 мм Дијаметар Вентил Комплет Shims
Ве молиме имајте предвид, слики се користи само еден пример
Опис : Дијаметар : 9.48 mm Големина : 1.20 mm 1.30 mm 1.40 mm 1.50 mm 1.60 mm 1.70 mm 1.80 mm
1.90 2.00 mm mm 2.05 mm 2.10 mm 2.15 mm 2.20 mm 2.30 2.25 мм мм 2.35 mm 2.40 mm 2.45 mm 2.50 mm 2.55 mm 2.60 mm 2.65 mm 2.70 mm 2.75 mm 2.80 mm 2.85 mm 2.9 mm 2.95 mm 3.00 mm 3.05 mm 3.10 mm 3.15 mm 3.20 mm 3.25 mm 3.30 mm 3.35 mm 3.40 mm 3.45 mm 3.50 mm 3.60 mm 3.70 mm 3.80 mm 3.90 mm 4.00 mm Количина : 1 компјутер секоја големина( 44 компјутери големина ). Пакет ќе вклучуваат 44 компјутери вентил shims Состојба : 100% Сосема Нов од 1.2 mm-2.0 mm, 3.6 мм-4.0 mm ,секоја големина на зумот од 0.1 mm 2.0 mm-3.5 mm , секоја големина на зумот 0.05 mm
Продавачот recomend :
Тоа е големината 9.48 мм дијаметар вентил shims комплет, ако треба 7.48 мм дијаметар вентил shims, ние исто така имаат.
Кликнете тука ве молиме : 50pcs Adjutable Вале Подлога Вентил Shims Комплет Жешка Камери 1.9 2.0 2.1 2.2 2.3 2.4 2.5 3.0 3.1 3.5 секој големина х5 US$ 50.00 /многу
парчиња / многу
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5-ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Повеќе информации

Специјални Функции:
прилагодување на вентил царинење
Објектот Тежина:
0.3kg
Зафатнина (ml):
450
Материјал Тип:
истиот материјал со HotCams Vavle Shim комплет
Име На Модел:
9.48 mm Вентил Shim Комплет 44 компјутери
Бренд Име:
AHL
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0.948cm
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Тип На Објект:
Мотори
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
боја:
Како на сликата покажа
Големина:
1.2 ~ 4.0
категорија:
44
Количина:
44 компјутери
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата