бесплатен превозот Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда VT750 C2F Сенка Дух TRX450R TRX450S/ES TRX400FW Надзорник ...

бесплатен превозот Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда VT750 C2F Сенка Дух TRX450R TRX450S/ES TRX400FW Надзорник ...

DEN 1310.40
 

Това е достапна
Износ

Мотоцикл Напонски Регулатор Rectifier За Хонда VT750 C2 F Сенка Дух TRX450 R TRX450 S/ES TRX400 FW Надзорник .. Fitment : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добиете точна големина пред да ја купите ХОНДА TRX450 S/ES Надзорник 1998-2001 ХОНДА TRX400 FW Надзорник 1995 ХОНДА TRX350 ТЕ Rancher ES 2000-2006 ХОНДА TRX350 TM Rancher S 2000-2006 ХОНДА TRX350 FM Rancher 4x4 S 2000-2005 ХОНДА TRX350 FE Rancher 4x4 ES 2000-2005 ХОНДА VT750 C Сенка Аеро 2004-2006 ХОНДА TRX450 FM Надзорник Fourtrax 2002-2004 ХОНДА TRX450 R 2004-2005 ХОНДА VT750 C/C2 Дух (Вратило Диск) 2007-2008 ХОНДА TRX350 FE FM ТЕ TM 2000-2003 ХОНДА VT750 C СЕНКА АЕРО 2004-2009 ХОНДА VT750 C2 СЕНКА ДУХ 2007-2009 ХОНДА VT750 C2 F СЕНКА ДУХ 2007-2009 ХОНДА VT750 CA СЕНКА АЕРО 2004-2009 100% сосема нов, никогаш не се користи пред Боја : како на сликата Димензија : 86mm(3 7/16") x 83mm(3 1/4") x 25мм(1") Лесно да се инсталира, само plug and play Спречува над полнење на батеријата и подобрување на полнење способност Со топлина мијалник перки за подобро ладење Пакет се Вклучени : 1x регулаторот rectifier за Хонда

Повеќе информации

Објектот Висина:
3.25inch
Име На Модел:
RR569
Објектот Тежина:
0.18kg
Објектот Ширина:
3.44inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
GZRIVERRUN
Спецификација:
12V
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира, само plug and play
Материјал Тип:
Метал

Најдобрите понуди во категоријата