За Јамаха XJ650 1980 1981 1982 1983 1984 XJ650L 1981-1983 XJ650R 1982 XJ 650 L R Мотоцикл Палење серпентина 12V CDI Калеми

За Јамаха XJ650 1980 1981 1982 1983 1984 XJ650L 1981-1983 XJ650R 1982 XJ 650 L R Мотоцикл Палење серпентина 12V CDI Калеми

DEN 1086.00
DEN 1248.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Објектот Тежина:
0.3kg
Спецификација:
12V
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Алуминиум
Име На Модел:
За Јамаха Kawasaki Suzuki
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Ширина:
0inch
За ОЕМ Y:
XJ550 Максим 1981 1982 1983 XJ550 Р SECA 1981-1983
За ОЕМ Јамаха 01:
XJ 600 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 XJ600
За ОЕМ Јамаха 02:
XJ650 1980 1981 1982 1983 1984
За ОЕМ Јамаха 03:
XJ650L 1981-1983 XJ650R 1982
За ОЕМ Јамаха 04:
XJ 700 Максим 1985-1986 XJ700
За ОЕМ Јамаха 05:
XJ750 (БРИТАНСКИ Модел) 1982-1984 XJ750R SECA 1981-1983
За ОЕМ Јамаха 06:
XJ750 Максим 1982-1983 XJ750 Максим Полноќ 1983
За ОЕМ Јамаха 07:
XJ900 1983-1984 XJ900F 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992
За ОЕМ Јамаха 08:
XJ900S пренамената на истите во 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002
За ОЕМ Јамаха 09:
XJ900R SECA 1983 XJ1100 Максим 1982

Најдобрите понуди во категоријата