1.25 Спирален Focuser ( M42 внатрешната нишка)

1.25 Спирален Focuser ( M42 внатрешната нишка)

DEN 2016.00
 

Това е достапна
Износ

детали за производот 1.25" Спирален Focuser Телескоп врска : M42 Минимум lenght : 52mm Максимална lenght : 62mm на точноста : 0.05 mm

Повеќе информации

Тип:
Monocular
Бренд Име:
Херкулес
Број На Модел На:
S8140
Место на Производство:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата