слободен брод топла продаде верски црвени пластични срцето мушка rosary,rosary со метал се зголеми, срцето rosary N1302-1

слободен брод топла продаде верски црвени пластични срцето мушка rosary,rosary со метал се зголеми, срцето rosary N1302-1

DEN 282.24
 

Това е достапна
Износ


Карактеристики :
1.Име : топла продаде верски смола rosary синџир/ шарени мушка rosary специјална понуда
2.Боја : ние може да обезбеди било која боја која е според Pantone
3.Дизајн : ние може да обезбеди нашиот дизајн или клиенти сопствен дизајн
Ние maily производство на сите видови на католичката rosary,пластични rosary, rosary лежиште,стакло rosary, аспект мушка rosary,дрвени rosary,rosary со крстот,rosary нараквица,rosary necklacelace, прст прстен rosary,верски нараквица,верски rosary и така натаму. На pendant на therosary може да биде со Исуса шема или некоја друга шема. Католичката rosary се со монистра од 6mm,7mm, 8мм и 10мм итн, некои се овална монистра или круг монистра, и може да наслика било која боја ти се потребни...

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Пластични
Објектот Дијаметар:
6MM
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
30GRAM
Број На Модел На:
N1302
Стил:
Религиски
боја:
Црвена
Накит Тип:
Ѓердани
Ѓердани Тип:
Синџири
Крсте materaial:
Легура
центар парче материјал:
Легура
Техника:
Рачно изработени
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Легура
Мушка форма:
Срцето

Најдобрите понуди во категоријата