Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Трговија на големо! година Најновите 3А Врвен Квалитет Кристално Tear Drop Монистра(100pcs/многу)Бела 6*12mm Кристал Монистра За Накит DIY Одлуки Занает

Трговија на големо! година Најновите 3А Врвен Квалитет Кристално Tear Drop Монистра(100pcs/многу)Бела 6*12mm Кристал Монистра За Накит DIY Одлуки Занает

DEN 268.00
DEN 335.52
 

Това е достапна
Износ


Трговија на големо!2014 Најновите 3А Врвен Квалитет Кристално Tear Drop Монистра(100pcs/многу)Бела 6*12mm Кристал Монистра За Накит DIY Одлуки Занает
Објектот материјал
Кристално стакло
Достапни Боја
Повеќе од 50
Објектот Квалитет
ААА
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Објектот Употреба
За Облека ,накит одлуки
Објектот Форма
круг
Превозот начин
Превозот време
Песна веб-сајт
FEDEX
4-10working дена
www.fedex.com/cn
DHL
3-7working дена
www.dhl.com
UPS-от
3-7working дена
www.ups.com
EMS
5-10working дена
www.ems.com/cn
Хонгконг пост
3-7working дена
www.hongkongpost.com
Прашање
Одговори
Дали ви се прифати прилагодено производ ?
Да ,ние не
Може да се прифати бесплатен примерок?
Да ,ние не
Дали ви бесплатен превозот?
Да, повеќе од 20 земјата е бесплатен превозот
Дали ви се гаранција за квалитет?
Да ,ние може да ви даде наплата ако производот е слаб
Дали ви се превозот на меѓународно ниво?
Да ,ние брод на wordwile
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички.
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ќе биде многу ценет. Ако не се сосема задоволни,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации.
Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.
(100% комуникација, 100% наплата, 100% замена, 100% комуникација)
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред какви било негативни или неутрални повратни информации лево.
И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите. Затоа што секогаш му верувате :
Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано;
Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата
Комуникациски Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови)
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен!
Вашиот sastisfication е нашата среќа!
Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи
Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
LTSD03/perolas став bijuterias artesanato boncuk/Популарна Лето Стил
Објектот Форма:
Круша Форма
Објектот Тежина:
65G 100pcs/lot Free Shipping Bulk wholesale Bale Retail Hot/Cheap sale
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Бренд Име:
ZHUBI
кристал монистра боја:
Црна, Бела Јасно Зелено Езеро Сино Жолта Црвена Розова боја се Виолетови Сива Jade AB
Кристал Монистра Материјал:
Кристал Чешка Стакло Cristal Cristallo Cristais Murano Камен Не Природата
Кристал Користете Монистра:
DIY Ѓердан Хривнија Earring Прстен Накит Направи Завеси Светилка Облека
Кристал Монистра Функција:
Накит Фитинг Joyeria Додатоци Шарм Изолација Занаети Lampwork
Кристал Монистра Одговара:
Фацетирани Компоненти Венчаница Делови Декоративни Лустери Приврзоци
Имаме Кристално Монистра Форма:
Bicone Плоштадот Коцка Rondelle Тркала Рамен Teardrop Вода Капка Диско Топка
Кристал Монистра Име:
Монистра Abalorios Perles Contas Missanga Boncuk Chapelet Kuglice Manik
Монистра Имиња Во Различни Земји:
Margele Boncuklar Koraliki Paciorki Comptes Perlen Bolletjes Krelles
Кристал Монистра Видови:
Bricolaje Коса Наоди Скапоцен Камен Семе Фенер Mostacillas Checo Dijes
Кристал Монистра Обичај:
Прилагодено Боја, Големина, Облик Микс Голема Голема Дупка Кула Маслиново Воздух Bola Снабдување

Најдобрите понуди во категоријата