50pcs Цвет Шема Легура Тибетански Сребро Spacer Монистра Шарм Со 2mm Дупка-10038652

50pcs Цвет Шема Легура Тибетански Сребро Spacer Монистра Шарм Со 2mm Дупка-10038652

DEN 310.08
 

Това е достапна
Износ


побавно облик легура spacer монистра за Накит DIY, Тибетската сребро Монистра шарм
Предмет : Антички Сребрен Тибетската Стил Легура Накит Наоди Spacer Монистра
Количина : 50pcs/торба
Outter големина : 7.5 mm
Внатрешниот кол : 2mm
Облик : Сад
Дебелина : 3.5 mm
Производ Фото :
Пакување&Испорака :
Нашите предности : 1. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 2. Висок квалитет со пониска цена. 3. Примерок цел & помала количина е во ред. 4, Сигурен квалитет увери.
100% Задоволство Гаранција :
1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака)
2)100% квалитет и гаранција за квалитет.
3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours.
4) ја Вашата повратна информација ќе ни помогне да се совршени нашите услуги.
5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.

Повеќе информации

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
7.5mm
Објектот Дијаметар:
2mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
100g/lot
Број На Модел На:
10038652
Материјал:
Легура
Стил:
Тибетската Spacer монистра
Функција:
тон сребро.
Надворешниот Големина:
7.5 mm
дупка кол:
2mm
Дебелина:
3.5 mm
боја:
антички сребрен

Најдобрите понуди во категоријата