Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Зелена Aventurine 6-10мм Круг Лабава Монистра 15,BeadsFor DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!

Зелена Aventurine 6-10мм Круг Лабава Монистра 15,BeadsFor DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!

DEN 167.00
DEN 216.00
 

Това е достапна
Износ


Превозот цена линк :
Ако вашата цел е помалку од $10 ,а вие не сакате да го плати превозот цена, ве молиме не купуваат или ние нема да брод вашата нарачка од бидејќи ние ќе изгубите пари на вашата цел !
Опис : Зелена Aventurine 6-10мм Круг Лабава Монистра 15",Beads For DIY Накит Одлуки !Ние обезбедуваме мешани трговија на големо за сите предмети!
Ако вашата цел е повеќе од 10strands , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви даде трговија на големо цена ! Материјал/Боја : Jade / види фото Големина/Облик : 6-10мм / круг Износ : 15inch/38cm Кодот на Производот : ja71 6-10мм

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Објектот Тежина:
100g
Број На Модел На:
ja71
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Материјал:
Jade
Објектот Дијаметар:
6-10mm

Најдобрите понуди во категоријата