Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
6mm Природни Злато Хематит Камења, камен Рамен Ѕвезда Монистра 16 за Изработка на Накит Занаети 10 Насоки/Пакет

6mm Природни Злато Хематит Камења, камен Рамен Ѕвезда Монистра 16 за Изработка на Накит Занаети 10 Насоки/Пакет

DEN 823.00
DEN 945.60
 

Това е достапна
Износ

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се Изразат Испорака за Слободни , ви благодарам многу Природни 6 мм Злато Хематит Камења, камен Рамен Ѕвезда Монистра 16" за Изработка на Накит Занаети 10 Насоки/Пакет Облик : Рамни Ѕвезда Големина : 6 mm Продажба Quantit y : 10 Strands/Pack (10% попуст за нарачка на 2 Пакети или повеќе) Влакно Должина : 15"~16" Инчи 6mm Околу 80~90 Pcs Монистра Секое Влакно Материјал : Gemstones Gemstones : Не-Магнетни Хематит Состојба : Нова ПРЕВОЗОТ
***Сите цел ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата се расчисти*** ***потребни се 10~20 работни дена за да се добие доставени за стандард превозот, тоа е бесплатен за сите земји*** ***На забрзана испорака нормално трае 5~7 работни дена да бидат доставени, цената варира за различни земји*** ***ве Молиме оставете малку доцнење со пост пред и после државни празници на Двете страни, на пример Божиќ, Нова Година, Кинеската Нова Година.*** ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Сите предмети се проверуваат пред да се испрати за да се обезбеди тоа е во совршена состојба, но сепак за вашиот мир на умот, доколку не е прифатлива причина, ние го прифаќаме да се врати за наплата барање, ве молиме имајте на ум дека купувачот плаќа за враќање превозот цена. ПОВРАТНИ информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди позитивни повратни информации кога ќе ја примите вашата цел. Вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е многу важно за нас што нè прави продолжам со усовршување. Пред да замине било 1~4 Ѕвезди неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте ме и ми даде можност да го реши вашиот проблем и да те направи среќен клиент

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JSdelighted
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
17g
Број На Модел На:
Hematite6mmGold
is_customized:
Yes
боја:
Злато
Објектот Дијаметар:
6mm

Најдобрите понуди во категоријата