Фацетирани Злато, Или Обложени Рефлексии Хематит Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 2-12mm Влакно 15inch DIY Накит

Фацетирани Злато, Или Обложени Рефлексии Хематит Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 2-12mm Влакно 15inch DIY Накит

DEN 248.00
DEN 318.24
 

Това е достапна
Износ

Круг Злато Фацетирани Хематит Монистра За Изработка на Накит 2-12mm 15inches DIY Накит Free Shipping трговија на Големо Гем-внатреП : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Број На Модел На:
G9565-V
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
25gg-150g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Злато Фацетирани Хематит Монистра
боја:
Обоена Злато Фацетирани од Природен Камен
Како да се продаваат?:
Се продава Од Влакно, Должината на влакно е 39cm
Објектот Дијаметар:
2mm 3mm 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm
Надворешниот Дијаметар:
2mm 3mm 4mm 6mm 8mm 10mm 12mm

Најдобрите понуди во категоријата