Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
(Мин Order1) 4*4mm Коцка на Плоштадот Multicolor Турција Монистра Камен Лабава Монистра Додаток Делови 15inch Мода Накит Одлуки Дизајн

(Мин Order1) 4*4mm Коцка на Плоштадот Multicolor Турција Монистра Камен Лабава Монистра Додаток Делови 15inch Мода Накит Одлуки Дизајн

DEN 167.00
DEN 287.52
 

Това е достапна
Износ


Драги пријатели,овој ѓердан е полу-готови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве молиме контактирајте со нас!ви благодариме!
ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на te светлата и следење).
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика На Враќање :
Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци. Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
a109
Објектот Тежина:
0.08
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4*4mm
боја:
multicolor
Објектот Форма:
Плоштад
Материјал:
Камен
Должина:
15inch

Најдобрите понуди во категоријата