AAA7 2Gross 6x8mm со кои се Соочуваат Стаклени Монистра Кристал Rondelles Монистра Накит Beading DIY за Изработка на Накит

AAA7 2Gross 6x8mm со кои се Соочуваат Стаклени Монистра Кристал Rondelles Монистра Накит Beading DIY за Изработка на Накит

DEN 855.00
DEN 1056.00
 

Това е достапна
Износ

Трговија На Големо Bicone :
* DIY Модна Кристално Стакло Монистра Roundelle Форма 40 Fa
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 6x8mm
* Облик : Roundelle Форма 4 0faceted
* Боја : Crystal/rosaline/lt виолетова/siam/lt siam/жолто/топаз/jonquil/аквамарин/јоргованот/црвена топаз/sapphire/lt sapphire/erinite/вар зелена/olivine/ле праска/микс боја
*повеќе селекции ве молиме кликнете тука :
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 2gross(288pcs)
* Пакување : (1) се одликува со хартија кутија
(2) се одликува со меур торба
(3) се одликува со картонска кутија
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
6x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
StreBelle
Објектот Тежина:
Normal
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
AAA7
Материјал:
Стакло
квалитет:
ААА
Количина:
2GROSS
Примена:
Накит Одлуки, Крпа Додаток, и др.
Пакување:
Се одликува со хартија кутија
фацетирани:
40fa
Објектот Дијаметар:
6x8mm
Надворешниот Дијаметар:
8mm

Најдобрите понуди во категоријата