Meideheng Акрилик Флуоресцентни шема плоштад за нараквици накит одлуки монистра мешани цвет ѕвезда срцето 6mm голема дупка 250pcs/торба

Meideheng Акрилик Флуоресцентни шема плоштад за нараквици накит одлуки монистра мешани цвет ѕвезда срцето 6mm голема дупка 250pcs/торба

DEN 88.00
DEN 114.72
 

Това е достапна
Износ

торба торба торба торба Meideheng Акрилик Флуоресцентни шема плоштад за нараквици накит одлуки монистра мешани цвет ѕвезда срцето 6mm голема дупка 250pcs/торба еден срце е 7mm 220pcs/торба PS : се Должи на голем број на производство, монистра, не може да стори сé што е совршено, ве молиме да не цел ако умот. За бојата Сите слики се реални, и боја може да бидат погодени од аголот на светлината. Слики и предмети, доколку постои мал боја разлика, сакам да биде сфатено. Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит,кога го достигне секој клиенти'hand. Повратни информации & По Продажба на Услуги, Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Објектот Тежина:
45g
Број На Модел На:
6*6mm
боја:
шарени
Шема:
мешани
Ефект:
флуоресцентни
Обликот:
Плоштад

Најдобрите понуди во категоријата