Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2017 Зима DIY 925 Sterling Silver Светол Пат Клип Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија Алка Автентични Накит

2017 Зима DIY 925 Sterling Silver Светол Пат Клип Шарм Монистра ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија Алка Автентични Накит

DEN 420.00
DEN 466.08
 

Това е достапна
Износ


1.Превозот :
Ние испрати Пакет Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.Тоа може да ви помогне да заштедите на вашиот Превозот Надомест за $2, само една различни : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нема следење informtaion,ве молиме да знаат и разбираат.
2.Цена :
Ова е фабрика цена и фабриката за продажба на секој купувачот директно , ако се најде поевтина цена од нас ,ве молиме да ми кажете , јас ќе бидам многу го цениме, ви благодариме.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
2.03G
Бренд Име:
HANZHISHI
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
PD0723
Метали Тип:
925 сребрен
накит стил:
diy накит
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Начини на Продажба:
фабриката штекер
Трговија на големо:
Добредојдовте на големо
Нарачана:
Yes
Парична казна или Моден:
Моден
Трговија на големо:
Yes
Кубен Циркони:
+ AAAA

Најдобрите понуди во категоријата