50 Парче Езеро Сино Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработени Хривнија Ѓердани DIY 6-10мм

50 Парче Езеро Сино Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработени Хривнија Ѓердани DIY 6-10мм

DEN 108.00
DEN 143.52
 

Това е достапна
Износ


50 Парче Езеро Сино Извртени Намали Фацетирани Кристално Стакло Spacer Монистра Накит Одлуки За рачно изработени Хривнија Ѓердани DIY 6-10мм
Ставка Детали
100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 6mm,8mm,10мм Дебелина : 6mm,8mm,10мм Дупка Големина : 1mm,1.2 mm,1.2 mm Материјал : Кристално стакло во Боја : Езеро Сино Облик : Извртени Количина : 50 Парче Бисери Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & Ѓердан
Превозот Предавање на Кина Пост : 8-35 Бизнис Денови на Светот DHL 5-8 Дена ЕМС 5-10 работни Дена
Превозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 US$ , ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
За нас имаме фабриката. Ние тим има повеќе од 10 години на висок квалитет на производството и продажбата на искуство. Имаме професионална услуга тим за вашата услуга.
Контактирате за Ако имате било какви прашања : Прашај и ни e-mail ПРЕД КАНДИДАТУРАТА или да му ПЛАТАТ ЗА !Ќе добиете одговор во рок од 24 часа. ние сме многу среќни да ви помогнат. Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации пред да контактирате со нас.(оставајќи негативни повратни информации не може да се реши било каков проблем). Љубезно ве молиме да не информирате,Ние се стремиме да ги исполниме понудувачи задоволство. Позитивни повратни информации, и По добивање на повратни информации,ние ќе го прават истото за вас. Ние и придобивките од позитивни повратни информации. Благодарам многу.

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ОРЕОЛ ШАРМАНТНА
Објектот Тежина:
35
Број На Модел На:
W08827,W08842,W08857
Објектот Форма:
Извртени

Најдобрите понуди во категоријата