Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Висок квалитет на Големо Природни Бел Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4 /6 /8 / 10 /12 мм Влакно 15

Висок квалитет на Големо Природни Бел Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4 /6 /8 / 10 /12 мм Влакно 15

DEN 83.00
DEN 112.32
 

Това е достапна
Износ

добредојдовте на нашата продавница !!! Опис : 1.На Монистра, има 5sizes : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm .дупка со големина од околу 1mm 2.Оваа цена е за 1strand на мушка цена : 4mm 1strand за 90pieces 6mm 1strand за 60pieces 8мм 1strand за 46pieces 10мм 1strand за 36pieces 12mm 1strand за 30pieces Известување 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $7.САД Може да се испраќаат преку e-пакет 2.Ако вашата цел износ под $7 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно . 3.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази. 4.Повеќе износот што цел,повисоко попуст ќе добиете. 5.Природата камен монистра боја или Ленти можеби Не е токму како на фотографијата,ве молиме да се разбере
Висок квалитет на Големо Природни Бел Камен Монистра За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан 4 /6 /8 / 10 /12 мм Влакно 15"
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања од страна на Виза, Кредитна картичка, T/T, Western union, Money gram и др. Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Враќање & Размена политика Ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm
Бренд Име:
LUOMAN XIARI
Број На Модел На:
Бел Камен
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
како се покаже слика
Материјал:
природен камен
Големина:
4 6 8 10 12mm
дупка:
околу 1mm
Тежина:
10-80g
Тип:
Бел Камен
Употреба:
за изработка на накит
Повод:
diy хривнија ѓердан
должина на влакно:
за 36-40 cm
Надворешниот Дијаметар:
4 6 8 10 12 mm

Најдобрите понуди во категоријата